کاربر مهمان خوش آمدید   


سکس در حین بارداری)یکی از دوستان سوال کرده اند:


می خواستم بدونم در دوران بارداری می توان سکس داشت؟ اگر می شود تا چند ماهگی می توان نزدیکی کرد که به بچه آسیب نرسد.


در پاسخ به سوال این دوست عزیز باید بگویم  در دوران بارداری می توان سکس داشت و بررسی ها نشان داده در صورت رعایت برخی مسایل هیچ مشکلی ایجاد نخواهد شد.


در دوران بارداری تا ماه هشتم بارداری می توان رابطه جنسی داشت اما این رابطه جنسی با قبل از بارداری کمی متفاوت است. نکته ای که باید رعایت شود اینست که معمولا زنان در دوران بارداری تمایلی به رابطه جنسی ندارند لذا در صورتیکه زنی تمایل به این رابطه نداشت نباید اصرار کرد. باید از نظر شرایط محیطی و زمانی نیز شرایطی فراهم باشد که مورد توافق طرفین باشد.


در هنگام طی کردن مراحل پیش نوازش از تحریک سینه ها باید پرهیز کرد چون معمولا سینه ها تحریک پذیرند و در هنگام تحریک دردناک هستند و باعث اذیت زن می شود. همچنین باید تلاش کرد تا در هنگام پیش نوازش فشاری روی شکم نیاید. همچنین از وارد کردن جسم خارجی به داخل واژن باید امتناع کرد.

همچنین در دوران بارداری باید پوزیشن یا حالت رابطه جنسی تغییر کند به این شکل که زن در بالا قرار گیرد و به هیچ وجه فشاری از طرف مرد وارد نشود. غیر از پوزیشنی که زن در بالا قرار می گیرد پوزیشن داگی استیل نیز می تواند استفاده شود بدین شکل که زن روی چهار دست و پا قرار گرفته و دو عدد بالش در زیر شکم وی قرار داده می شود و مرد از پشت و به آرامی آلت خود را وارد مجرای تناسلی زن می نماید و به آرامی و با طمانینه تحریک را شروع می نماید
+ نوشته شده در  ساعت 0:16  توسط ن  |